تیم تخصصی کارشناسان فوراور

هیئت مشاوره علمی

تیم کارشناسان پیشرو در تغذیه ی شرکت فوراور لیوینگ را ملاقات کنید.

هیئت مشاوره علمی فوراِور متشکل از سه متخصص برجسته در صنایع تغذیه، پزشکی و سم شناسی است. هر کدام از این افراد دارای بیش از ۴۰ سال تجربه در بخش خصوصی و عمومی است. انجمن مشاوره علمی فوراِرو با تیم اجرایی و تیم توسعه محصولات خود به منظور پشتیبانی از ماموریت ما در فراهم آوردن بهترین مواد از طبیعت و ترکیب آخرین پیشرفت های علمی برای ایجاد محصولاتی که به شما کمک می کند ظاهر بهتری و احساس بهتری داشته باشید.

دکتر راجر ا. کلمنس

دکتر راجر ا. کلمنس

کارشناس بیوشیمی و تغذیه

دکتر راجر ا. کلمنس متخصص پیشرو در بیوشیمی و تغذیه است. او به عنوان هیئت علمی پاره وقت در دانشگاه مرکز جهانی کالیفرنیای جنوبی برای برنامه علوم تنظیم مقررات که در آنجا ایشان از یک سمت به عنوان استاد فارماکولوژی و علوم دارویی برخوردار است. دکتر کلمنس دارای مدارک لیسانس باکتری شناسی، کارشناسی ارشد بهداشت عمومی و تغذیه ، دکتری تغذیه و شیمی بیولوژیکی از دانشگاه کالیفرنیا، لس آنجلس دست آورده است. تمرکز اصلی او این است که چگونه مواد غذایی، مواد مغذی و مکمل غذایی متابولیزه می شود. آثار او حداقل در ۴۰ نشریه کارشناسی شده منتشر شده است و بیش از ۷۰ دعوت نامه به عنوان یک مدرس پزشکی و علمی در داخل و خارج از کشور دریافت کرده است. کار دکتر کلمن او را به سراسر جهان کِشانده است . او بیشتر کار خود را با کشورهای فقیر غذایی انجام داده است تا به تغذیه مناسب برای ساکنان فقیر کمک کند. دکتر کلمنس با بررسی نیازهای تغذیه ای در طول هر مرحله زندگی و نحوه برخورد با این نیازها برای کار کرد بهتر آنها ، به گزینه ای عالی برای ملحق شدن به خانواده فوراور لیوینگ تبدیل شده است.

 

دکتر والاس هیز

دکتر والاس هیز

سم شناسان

دکتر والاس هیز یک متخصص سم شناسی مشهور و موفق است. تجربه او شامل صنایع، دانشگاه ها و مشاوره می شود. او دارای تحصیلات دانشگاهی در چندین دانشگاه معتبر مانند دانشگاه هاروارد، دانشگاه ماساچوست و دانشگاه ایالتی میشیگان است. دکتر هاس دارای مدارک کارشناسی ارشد و‌ دکترا از دانشگاه اوبرون (Ph.D. و M.S.) و لیسانس از دانشگاه Emory (A.B.) به دست آورده است. تلاش غیر منتظره او در سموم‌شناسی جایزه های متعدد را برایش به ارمغان آورده است، از جمله جایزه انجمن سم شناسی و جایزه برتر و‌ چشمگیر انجمن بین المللی دُز رسپانس.

دکتر هیز تجربه های نظارتی و مشاوره ای را به همراه دارد . او با شرکت های Fortune 500 همراه با سازمان های دولتی در سراسر جهان، از جمله EPA در ایالات متحده کار کرده است. دکتر هیز یک عضو از آکادمی علوم سم شناسی، انجمن سلطنتی زیست شناسی در U.K. کالج آمریکایی امتحانات قانونی و کالج تغذیه آمریکا است.
ایشان دومین عضو گروه تخصصی کارشناسان فوراور لیوینگ هستند.

 

دکتر پیتر پرسمان

دکتر پیتر پرسمان

دکتر و پژوهشگر پزشکی

دکتر پیتر پرسمان دکتر متخصص و محقق برجسته است که زندگی خود را برای کمک به مردم اختصاص داده است. او در حال حاضر به عنوان معاون رئیس بهداشت عمومی و تغذیه در بنیاد دیدالِس ( Daedalus ) الکسندریا ، ویرجینیا خدمت می کند. دکتر Pressman همچنین مدیر عملیات پزشکی در بخش مشاوره فلسفه در چتس فورث (Chatsworth) کالیفرنیا است. او فارغ التحصیل کالج بوودین (Bowdin)، دانشگاه شیکاگو و دانشکده پزشکی دانشگاه نورث وسترن است و در دانشگاه پزشکی ویسکانسین و مرکز پزشکی سنت لوک راش پروبریتر آموزش دیده است.

دکتر پرسمان به عنوان یک افسر پزشکی نیروی دریایی مستقر در عراق و افغانستان برای ارائه مراقبت های درمانی داخلی و حیاتی. او طب داخلی و مراقبت های حیاتی را می آموزد و می گوید آموزش نسل بعدی پزشکان یکی از دلایل اشتیاق اوست. دکتر Pressman همچنین یکی از محققان برجسته در تغذیه است. بینش او در تمام طول عمر ارزشمند خواهد بود زیرا ما همچنان به دنبال تعالی و نوآوری در مکمل های غذایی پیشرفته هستیم.